PanoraMAX

 

Individuálne multifokálne šošovky Vám prinášajú takmer dokonalé videnie. Predstavujú novinku na našom trhu v uvádzacej cene už od 250 €. Sú vyrábané novou FreeForm technológiou v zahraničnej licencii a spĺňajú tie najprísnejšie optické kritériá. Vďaka skvelej stabilite obrazu, eliminácii bočného skreslenia, širokému zornému poľu a individualizácii uspokoja aj veľmi náročného užívateľa. Zároveň garantujú ostré videnie vo všetkých pohľadových rovinách.

Celodenné multifokálne okuliarové šošovky

 

sú prémiové individuálne multifokálne šošovky na celodenné nosenie s prirodzeným videním na všetky vzdialenosti a s výrazne rozšíreným zorným poľom.

Vyrobené novou technológiou Freeform sa vyznačujú vysokou stabilitou videnia bez pocitov „plávania“ obrazu. Umožňujú vysoký stupeň personalizácie podľa parametrov očí, povolania aj mimopracovných aktivít s garanciou bezproblémového návyku do niekoľkých dní.

 Porovnajte šírku poľa

 

šírka zorného poľa pri pohľade na rôzne vzdialenosti cez základné (konvenčné) a najpokrokovejšie individuálne multifokály vyrobené technológiou FreeForm.
 

Výhody:

  • V porovnaní s bežnými multifokálmi príjemne rozšírená čítacia aj stredná zóna
  • Panoramatická zóna do diaľky bez rušivých bočných skreslení
  • Pocit stability pri pohybe aj pri rýchlom striedaní pohľadu
  • Komfort pri čítaní aj šoférovaní, ľahká adaptácia
  • Každá šošovka je individuálne skalkulovaná digitálnou „3D-Eye“ Technológiou

 

Comments are closed.

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.